CS1102V8.35F160
- Mfr.Part #
- CS1102V8.35F160
- Stock
- 474
- Actuator Height off PCB, Vertical :
- 8.35mm
- Contact Rating @ Voltage :
- 0.05A @ 50VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Outline :
- 7.10mm x 6.30mm